Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej...

Perła Powiatu Oleskiego 2014 23.10.2014

Nasza firma otrzymała nagrodę "Perła Powiatu Oleskiego" w kategorii innowacyjny produkt.

Perła Powiatu Oleskiego 2014

więcej...

Audycja EKOFAKTY 19.03.2014

W lutym w radio Plus miał miejsce cykl audycji EKOFAKTY poświęconych projektowi 'Interdyscyplinarne Zespoły Naukowców i Przedsiębiorców', w którym udział brała firma Skorupa Energy Technic.

więcej...

Konferencja w auli Politechniki Opolskiej 24.02.2014

W poniedziałek 24 lutego w auli Wydziału Mechanicznego Politechniki Opolskiej odbyło się podsumowanie stażu w ramach projektu 'Interdyscyplinarne innowacyjne zespoły naukowców i przedsiębiorców', w którym udział brał współwłaściciel firmy Skorupa Energy Technic - Damian Skoruppa.

Konferencja w auli Politechniki Opolskiej

więcej...

Artykuł NTO na temat systemu SolarEis 16.01.2014

W czwartek 16 stycznia 2014 roku w Nowej Trybunie Opolskiej ukazał się krótki artykuł o systemie SolarEis i firmie Skorupa Energy Technic.

Artykuł NTO na temat systemu SolarEis

więcej...

Spotkanie ognia z lodem 05.12.2013

W czwartek 5. grudnia 2013 roku w Centrum Biznesu 'Dobroteka' w Dobrodzieniu odbyło się 'Spotkanie ognia z lodem'. Celem tego spotkania było zaprezentowanie przez firmę Skorupa Energy Technic innowacyjnej technologii w branży techniki grzewczej i odnawialnych źródeł energii, jaką jest system SolrEis.

więcej...

Innowacyjne źródło dla pomop ciepła 26.11.2012

Firma SKORUPA Energy Technic zaprezentowała innowacyjne dolne źródło dla Pomp Ciepła. System SolarEis był nowością, która zaciekawiła odwiedzających na Targach Poleko w Poznaniu oraz Renexpo w Warszawie.

Innowacyjne źródło dla pomop ciepła

więcej...

Fotowoltaika dostanie najwięcej wsparcia 23.12.2011

NOWA USTAWA O OZE. W nowym systemie dla OZE fotowoltaika otrzyma największe wsparcie spośród wszystkich źródeł odnawialnych. Ile będzie można na niej zarobić i czy to wystarczy, aby w końcu uruchomić rynek PV w Polsce?

Fotowoltaika dostanie najwięcej wsparcia

więcej...

Celem jest zmiana sposobu myślenia 23.11.2011

Sztuka tworzenia instalacji solarnych dopiero raczkuje. Dlatego chciałbym powiedzieć, że w najbliższych latach będziemy produkować dużo więcej energii solarnej, po dużo niższych cenach - mówi Peter Schatton z firmy SolArod w II części wywiadu dla Gramwzielone.pl

Celem jest zmiana sposobu myślenia

więcej...

Jesteśmy na początku "ery Słońca" 08.11.2011

Polska ma potencjał by osiągnąć połowę rozmiaru niemieckiego rynku fotowoltaicznego – o szansach rozwoju na rynku PV, a także o współpracy z polskim producentem paneli solarnych Eneeko – opowiada Peter Schatton, szef niemieckiej firmy SolArod.

Jesteśmy na początku

więcej...

Władze Opolszczyzny za wiatrakami 25.98.2011

Władze woj. opolskiego zachęcają do edukacji nt.elektrowni wiatrowych, a przykład dla mieszkańców Opolszczyzny ma dać uruchamiana właśnie farma wiatrowa Lipniki. W regionie mają ruszyć wkrótce kolejne wiatraki.

Władze Opolszczyzny za wiatrakami

więcej...


Supported by Best Eye Studio  webdesign: Agencja Reklamowa PHOTO GRAPHICS  code: @home Informatyka - strony internetowe Opole    
Polub Nas
Odwiedź Nas