Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej...

5 darmowych naturalnych źródeł energii systemu SolarEis

Słońce Słońce
Siła promieni słonecznych nawet mroźną zimą jest ważnym czynnikiem dla SolarEis. Pozwala regenerować nasze źródło w zbiorniku, podgrzewając absorber powietrzno-słoneczny nawet przy niewielkim nasłonecznieniu.
Ziemia Ziemia
Funkcja ziemi ze strefy niezamarzającej dla SolarEis to dostarczanie energii w postaci ciepła. Temperatura w tej strefie waha się przez cały rok pomiędzy 8 - 12°, dostarczając nam darmową energię dla pompy ciepła.
Lód Lód
Przemiana wody w lód czyli proces krystalizacji wiąże się z dostarczeniem kolejnej darmowej energii, która zasila pompę ciepła aby zimą ogrzewać oraz latem wykorzystywać lód do chłodzenia.
Woda Woda
To najbardziej efektywne źródło dla systemu SolarEis, które wykorzystywane jest do zasilania pompy ciepła, począwszy od temperatury ok 10° aż do momentu procesu przemiany wody w lód.
Powietrze Powietrze
System SolarEis wykorzystuje ciepło z powietrza do regeneracji źródła energii w zbiorniku, poprzez absorber powietrzno-słoneczny.

Supported by Best Eye Studio  webdesign: Agencja Reklamowa PHOTO GRAPHICS  code: @home Informatyka - strony internetowe Opole    
Polub Nas
Odwiedź Nas