Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej...

Zestawy solarne

Zestaw solarny "HEWALEX 2SLP-200W"


Zestaw solarny HEWALEX 2SLP-200W


Zestaw solarny "HEWALEX 2SLP-200W" przeznaczony jest do ogrzewania C.W.U. dla 2-4 osobowej rodziny. Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do zbudowania instalacji. Wyjątkiem są mocowania, które należy dobrać indywidualnie do miejsca montażu kolektorów słonecznych oraz rury łączące kolektory z podgrzewaczem. W celu ułatwienia połączenia kolektorów słonecznych z podgrzewaczem zaleca się użycie przyłącza elastycznego będącego w naszej ofercie.


Zestaw solarny "HEWALEX 2SLP-KOMPAKT300H"


Zestaw solarny HEWALEX 2SLP-KOMPAKT300H


Zestaw solarny „HEWALEX 2SLP-KOMPAKT300H” przeznaczony jest do podgrzewania C.W.U. dla 2-4 osobowej rodziny. Elementem odróżniającym zestaw jest podgrzewacz zintegrowany z zespołem sterowniczo -pompowym oraz naczyniem przeponowym do układu solarnego. Zaletą tego rozwiązania jest brak dodatkowych elementów mocowanych na ścianie w miejscu montażu instalacji oraz wysoka estetyka wykonania urządzenia. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do zbudowania instalacji. Wyjątkiem są mocowania kolektorów słonecznych, które należy dobrać indywidualnie do miejsca ich montażu. W celu ułatwienia połączenia kolektorów słonecznych z podgrzewaczem zaleca się użycie przyłącza elastycznego będącego w naszej ofercie.


Zestaw Solar Mini firmy Solar-Pro


Zestaw Solar Mini firm Solar-Pro


Najczęściej stosowany oraz cenowo najdostępniejszy typ zestawu dla 2-4 osobowej rodziny. Najlepiej sprawdza się w okresie lata do przygotowanie ciepłej wody użytkowej na cele gospodarstwa domowego w obiektach o małym lub średnim zapotrzebowaniu na ciepłą wodę użytkową. Kolektory słoneczne działają na promieniowanie podczerwone dzięki zastosowanej warstwie selektywnej, która umożliwia całoroczne działanie tych urządzeń. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom technicznym nasze kolektory zabezpieczone są w okresie letnim przed przegrzewaniem systemu, a w okresie zimowym przez zasypaniem śniegiem. Można zastosować również kolektory serii TS 310 o zwiększonej izolacji cieplnej, dzięki czemu sprawdzają się w przypadku większego zapotrzebowania na CWU lub integracji systemu solarnego do wspomagania CO.


Zestaw Solar Ekonomik Plus firmy Solar-Pro


Zestaw Solar Ekonomik Plus firm Solar-Pro


Zestaw Solar Ekonomik Plus służy do całorocznego ogrzewania ciepłej wody użytkowej (CWU) i wspomagania centralnego ogrzewania. Składa się kolektorów rurowych próżniowych, w których została zastosowana izolacja próżniowa.


Supported by Best Eye Studio  webdesign: Agencja Reklamowa PHOTO GRAPHICS  code: @home Informatyka - strony internetowe Opole    
Polub Nas
Odwiedź Nas