SKORUPA Energy Technic z siedzibą w Dobrodzieniu jest firmą z ponad 40-letnią tradycją. Pierwotnie z zakresie działalności firmy przeważało wykonywanie instalacji grzewczych i sanitarnych jednak wraz z szybkim rozwojem technologicznym oraz rosnącymi potrzebami Klientów zaczęliśmy rozbudowywać zakres świadczonych usług o odnawialne źródła ciepła oparte na promowaniu pomp ciepła oraz magazynowania energii.

Od 2012 r. firma zajmuję się wdrożeniem na polski rynek innowacyjnego źródła dla pomp ciepła – System Solar Eis, czyli Ogrzewanie lodem, które jest alternatywą dla odwiertów geotermalnych oraz kolektorów poziomych, zapewniające ogrzewanie zimą i chłodzenie latem. Ogrzewanie lodem stosowane jest od 2008 r. przez Viessmann Eis-Energiespeicher GmbH, a SKORUPA Energy Technic rozpowszechnią to rozwiązanie na polskim rynku.

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, śledzimy nowości branżowe, rozwijamy umiejętności i zdobywamy wiedzę. Obecnie posiadamy potencjał wykonawczy mogący sprostać najtrudniejszym wyzwaniom technicznym w zakresie usług instalacyjnych. W naszej ofercie znajdują się m. in. instalacje centralnego ogrzewania, instalacje solarne, dobór i montaż pomp ciepła. W bogatej ofercie szczególne miejsce zajmują kotłownie budynków przemysłowych i mieszkalnych.

Elastyczność naszej firmy przejawia się poprzez politykę cenową – dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz do aktualnej koniunktury rynkowej. Profesjonalizm, dokładność i fachowość ma na celu zadowolenie klienta. Jest to możliwe do osiągnięcia jedynie we współpracy z najlepszymi markami na świecie. Dlatego od wielu lat współpracujemy ze światowym liderem w dziedzinie techniki grzewczej jakim jest firma Viessmann.

Serdecznie zapraszany do współpracy!